Ekipa

Panamericana 2014

Ekipa na nową wyprawę ze stolicy Alaski Anchorage do Ushuaia w Argentynie. Panamericana 2014.

Startujemy we wrześniu 2014 roku trochę zmniejszoną ekipa, bo tylko 3-sobową. W końcu nie w kij dmuchał wyjąć sobie 3 miesiące wyprawy.

Tomek (BMW R1200GS) – crossowiec/endurowiec pełną gebą, często zdradza swojego GS’a udając się na randki z lekkim KTM’em. Idzie przez bezdroża jak przeicinak – nasz frontman na szutry.

Jasiu (KTM Adventure 1190) – najstarszy w „stadzie”. Mimo pierwszych siwych włosów porwał się na szalony romans ze swoim KTMem chcąc zjechać obie Ameryki. Gość, który nie boi się wyzwań.

Przemek (KTM Adventure 1190) – Facet totalnie „cool” – rozwiązuje problemy zanim się zdążą pojawić, uwielbia najpierw robić…

Around the Black Sea 2012

Ekipa na wyprawę do Gruzji w 2012 roku.

Jacek (Suzuki V-Strom) – naczelny informatyk, osoba zrównoważona, ostrożna – aczkolwiek twardy jak skała kiedy trzeba. Śpi jadąc, nie marnuje czasu na noclegi stacjonarne.

Tomek (BMW R1200GS) – crossowiec/endurowiec pełną gebą, często zdradza swojego GS’a udając się na randki z lekkim KTM’em. Idzie przez bezdroża jak przeicinak – nasz frontman na szutry.

Sławek (BMW R1200GS) – chodzący optymizm. Nawet w obliczu kompletnej klęski umie znaleźć ukryte głęboko pozytywy. Mechanik wyprawy.

Jasiu (KTM Adventure) – szara eminencja; dołączył w ostatniej chwili – ale dokonał niemożliwego: przygotowania się do wyprawy w tydzień. Chodząca konsekwencja i determinacja.

Piotr (BMW R1200GS Adv) – nazywany zapobiegliwym (czytaj nadgorliwym). Ma zwyczaj zajmować się wszystkim, niezależnie od wcześniejszego podziału obowiązków. Dziwnym zbiegiem okoliczności jedzie przeważnie pierwszy.

Przemek (BMW R1200GS Adv) – pistolet rodem z westernu. Facet totalnie „cool” – rozwiązuje problemy zanim się zdążą pojawić, uwielbia najpierw robić…

5 Comments

 1. KGB
  4 września 2014 z 04:18

  SPOTKALEM FAJNYCH CHLOPAKOW W NA LOTNISKU W GDANSKU. TRZEBA PRZYZNAC ZAZDROSZCZE IM. NIEZLA WYPRAWA PRZED NIMI. SZEROKIEJ DROGI I WSPANIALYCH PRZYGOD. POZDROWIENIA Z CALGARY

 2. Tim
  10 września 2014 z 02:44

  Talked to Peter and Przemek outside of a liquor store in Talkeetna Alaska Sept 4th. Nice guys. They have a great ride ahead of them. Do you want the pictures I took of you by your bikes outside the store?

 3. 2 listopada 2014 z 21:10

  Wow! Widać, że podróżowanie jest u nas rodzinne :) Trzymamy kciuki za zrealizowanie planów, no i szerokości :D

 4. zbyszek
  14 stycznia 2015 z 09:59

  Witam Ponieważ w tym roku mam zamiar zrobić dość podobną trasę do Waszej, mam pytanko odnośnie kosztów transportu z Londynu. Możecie podać jakiś orintacyjny koszt transportu do US. Może ew. jakiś kontakt na firmę z której korzystaliście. Pozdrawiam Zbyszek

 5. 28 marca 2015 z 13:52

  Sima chłopaki. Fajna wyprawa, fajna ekipa, fajne motorki, świetny fotograf. Sam chcę w przyszłości zrobić tą trasę. Pozdrawiam.

Opublikuj komentarz